یخچال صنعتی کم مصرف

۰۹۱۲۸۳۳۵۴۹۱ کارشناس فروش خانم خداپرست
یخچال صنعتی کم مصرف
صنایع برودت اورست
صنایع برودت اورست

یخچال های صنعتی ویترینی یکی از مهم ترین تجهیزات هر فروشگاه مواد غذایی می باشند؛ و با توجه به محصولی که قصد نگهداری آن را دارید در طرح ها و ابعاد مختلف تولید می شوند.

ما در صنایع برودتی اورست با توجه به نیاز های مختلف، طرح های مختلفی از یخچال ایستاده را برای هر صنف تولید می کنیم تا خریدار بتواند از میان تنوع محصولات، دستگاه مورد نظر خود را خریداری کند.

با توجه به اینکه هم اکنون حدود ۲۱ میلیون یخچال فریزر در کشور وجود دارند که سالانه حدود ۱.۳۰۰.۰۰۰ دستگاه نیز به این رقم اضافه می‌شود، بنابر مطالعات انجام شده حدود هشت درصد از مصرف برق کشور و ۲۸ درصد از کل مصرف انرژی برقی در بخش خانگی مربوط به یخچال فریزرها است و یخچال فریزرهای ویترینی به طور متوسط سه برابر یخچال فریزرهای خانگی برق مصرف می‌کنند. فروشندگان سعی دارند از یخچال های کم مصرف استفاده کنند تا  هزینه ناشی از مصرف برق به حداقل برسد و هم در کاهش مصرف انرژی نقش داشته باشند.

ساختار و مکانیزم سردسازی یخچال 

زمانی که هوا گرم می شود افراد برای خنک شد به دوش گرفتن فکر میکنن علت این است که رطوبت یا آب بدن ما با گرفتن گرمای بدنمان تبخیر می شود و باعث می شود ما احساس خنک شدن داشته باشیم. در یخچال هم سیستم به همین شکل است. یک مبرد وجود دارد که HFC- Hydro Floro Carbon نامیده می شود و در لوله ها یا کویل های پشت یخچال جریان دارد. هنگامی که HFC به شکل مایع است، گرما را از محتویات درون یخچال می گیرد و به شکل گاز خارج می کند و به این ترتیب چیزهایی که در یخچال هستند را خنک نگه می دارد. سپس این گاز با استفاده از کمپرسور دوباره تبدیل به مایع می شود و این چرخه ادامه پیدا می کند.

کمپرسور برای انجام کار خود از برق استفاده می کند و این بخش بیشترین مصرف برق را در یخچال دارد. یخچال بخش دیگری دارد که ترموکوبل نامیده می شود. ترموکوبل که به عنوان بخشی از سیستم تنظیم دمای یخچال کار می کند، دمای داخل یخچال را تشخص می دهد و بنا به نیاز کمپرسور را روشن یا خاموش می کند.

صنایع برودتی اورست سعی کرده تا با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا از کمپرسور هایی با مصرف کم در یخچال های صنعتی خود استفاده کند که با توجه به نئع یخچال موتور های آن ها نیز متفاوت است برای مثال موتور استفاده شده در یخچال های فروشگاهی بدون درب پرده هوا متفاوت است یخچال های پرده هئا با موتور مرکزی بسیار کم مصرف تر هستند نسبت به یخچال های پرده هوا با موتور سرخود.

انواع کمپرسور

  1. کمپرسور معمولی

  2. کمپرسور کم مصرف

برخی از یخچال های کم مصرف  

یخچال ایستاده کم مصرف

یخچال ایستاده تک درب 


ابعاد
60 سانتی 215*60*60 CM
70 سانتی 215*70*70 CM
 90 سانتی 215*90*90 CM
جنس بدنه گالوانیزه رنگی 
جنس شیشه دو جداره وکیوم
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
روشنایی LED
طبقات قابل جابجایی دارد

یخچال قنادی کم مصرف

یخچال قنادی کم مصرف اورست

مشخصات خچال قنادی ویترینی مکعبی

جنس بدنه استیل
رنگ بدنه نقره ای ، طلایی ، دودی
نوع شیشه خم ، تخت
جنس شیشه سکوریت نشکن
تعداد طبقات سه طبقه، به سفارش مشتری
جنس طبقات شیشه ای
پایه چرخدار جهت جابجایی  دارد
قدرت کمپرسور ۳/۴

یخچال کم مصرف قصابی

مشخصات فنی یخچال قصابی 
ابعاد
 
1/5 متری 150*200*75 سانتی متر
2متری 75*200*200 سانتی متر
عایق  تزریق فوم
جنس بدنه استیل
تاج دارد
قدرت کمپرسور یک اسب بخار

یخچال کم مصرف پست بسته

یخچال پرده هوا موتور مرکزی

 

یخچال خوابیده کم مصرف

مشخصات فنی یخچال پرده هوا خوابیده

ارتفاع ۹۰ سانتیمتر
وزن ۱۰۰ کیلو
طول ۲۰۰ سانتیمتر
ولتاژ ۳۸۰ ولت


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید